02.06 2010

Magam – III etap

 Do trzeciego dnia rajdu wystartowaliśmy z ostatniej pozycji, ponieważ dnia poprzedniego zajęliśmy pierwsze miejsce. Przed startem podczas serwisu nocnego udało nam się usunąć kilka awarii. Między innymi główną usterkę związaną z niedziałającą blokadą mostów. Niestety silnik dalej pozostaje w trybie awaryjnym.

 Pierwszy odcinek obfitował w głębokie przeprawy bagienno- błotne z dużą ilością poprzewracanych drzew i karp ukrytych pod lustrem wody. Na jednej z nich byliśmy o włos od przewrotki. Lewa strona naszej Suzuki wraz z kierownicą znajdowała się pod wodą. Na szczęście udało się nam zwycięsko wyjść z opresji.

Druga część dnia przebiegała po pięknych trawersach, które pokonaliśmy w dobrym tempie. Po raz pierwszy jechaliśmy również na trawersie poprowadzonym przez górę po wyrębie. Praktycznie nie było możliwości asekuracji, czy podpięcia wyciągarki. Jazdę utrudniały wystające pnie drzew i duża ilość gałęzi.

Podobnie jak w dniach poprzednich na metę wjechaliśmy na pierwszym miejscu, a kolejne załogi pojawiły się po około 20 minutach.

Wyniki będą opublikowane około godziny 20.00.

Zapraszamy do galerii i czytania kolejnych relacji.

Fotorelacja | Wyniki oficjalne – Etap III | Wyniki oficjalne – Generalka