02.05 2012

Magam ruszył

Od rana mieliśmy mnóstwo pracy.  Wraz z serwisem rozbiliśmy obóz, dokonaliśmy oficjalnej rejestracji, okleiliśmy samochód i przeszliśmy pomyślnie badanie techniczne. Wylosowany przez nas numer startowy – 25, decydował o miejscu na liście do pierwszego odcinka.

GALERIA WYNIKI: STAGE I | STAGE II | GENERALKA

Rajd rozpoczął się od przejazdu do Miastka i prezentacji na rampie w centrum miasteczka.  Inauguracja zgromadziła dużą widownię i bardzo się cieszymy z przyjazdu tak wielu kibiców. Dziękujemy tym, który wybrali się do Miastka, specjalnie po to, aby pooglądać nasze zmagania.

Po zakończeniu części oficjalnej przejechaliśmy na start odcina specjalnego, do którego ruszyliśmy o 15.14. Odcinek był poprowadzony w lesie i polegał na pokonaniu kilku prób o charakterze bagiennym oraz jednego trawersu. Trawers okazał się dla nas dość kłopotliwy ze względu na dużą ilość załóg i niemożliwość wyprzedzenia. Niemniej jednak całą trasę pokonaliśmy dość szybo, ponieważ już po 37 minutach czyli o godzinie 15.51 byliśmy na mecie.

Teraz odpoczywany przed odcinkiem nocnym, do którego wystartujemy o 22.04.

Wyniki odcinka dziennego i nocnego pierwszego dnia rajdu Magam Trophy 2012 zostaną opublikowane w środę 2.05.2012 w godzinach porannych.

Kolejne relacje już wkrótce.