31.03 2016

Operację Carmont Baja Drawsko czas zacząć!

Już w piątek ruszamy z rajdowymi emocjami, chociaż te z Bugac jeszcze nie opadły. Tym razem będziemy rywalizować na Carmont Baja Drawsko Pomorskie. Na starcie stawi się aż 106 załóg. Zapowiada się ciężki rajd!

Lista załóg na tegoroczną edycję rajdu Carmont Baja Drawsko Pomorskie jest imponująca. Oczywiście nie mogło nas zabraknąć, a dodatkowo wystartujemy z numerem 102, czyli takim, jak w Bugac. Trzeba więc powtórzyć sukces sprzed dwóch tygodni, ale i nasze ostatnie zwycięstwa w Drawsku, bo zwyciężyliśmy tutaj w 2014 i 2015 roku. Przed nami więc trudne zadanie, ale w końcu o to w sportowej rywalizacji chodzi.

lista startowa

Zaczynamy w piątek w okolicach żwirowni w Wolicznie pod Drawskiem Pomorskim. Prolog liczyć będzie 6,65 km i rozpocznie się o godz. 16.30. Zwycięstwo w prologu pozwoli nam wybierać pozycję startową w sobotnich zmaganiach, więc trzeba dobrze pojechać w piątek.  Tradycyjnie największe emocje zapowiadają się w drugim dniu rajdu, gdzie do pokonania mamy dwa odcinki o długości blisko 175 km każdy. Ruszamy o godzinie 9.10.

rozklad

Na trasie nie zabraknie oczywiście punktów dla kibiców, więc zerknijcie skąd można nas wspierać. Zapraszamy też do miasteczka rajdowego, które zlokalizowane będzie przy ul. Prusa w Drawsku Pomorskim. Do zobaczenia na trasie! Trzymajcie kciuki!

punktkibica_piątekpunktkibica_SOBOTA