08.01 2015

Podsumowanie sezonu 2014

Rajdowy sezon 2014 za nami.

Wystartowaliśmy w całym cyklu Rajdowych  Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych (RMPST) oraz w wybranych rundach Mistrzostw Europy Centralnej CEZ (Central European  Zone). Nowy samochód i kłopoty związane z drobnymi  usterkami technicznymi niestety wyeliminowały nas z walki o najwyższe lokaty. Sportowe założenia nie zostały osiągnięte, ale zdobyliśmy nowe cenne doświadczenia, które pozwolą nam lepiej przygotować samochód do sezonu 2015 . Porażki dużo nas nauczyły, a zwycięstwa poszczególnych odcinków specjalnych i rajdu na Węgrzech (Adrenaline Kupa)  przekonały nas , że wygrywanie jest możliwe.

Punkty zebrane podczas całego sezonu pozwoliły nam na zdobycie II Wicemistrzostwa w CEZ  i  piątej lokaty w Mistrzostwach Polski. Ukoronowaniem sezonu 2014 była dla nas Gala rozdania nagród Mistrzostw CEZ w Pradze. Podczas uroczystej ceremonii, zorganizowanej w Hotelu Marriot, otwartej przez Dyrektora FIA Pana Jean Todt otrzymaliśmy puchary, które stanowią nasze pierwsze trofea w Corss Country.

images_2014_podsumowanie_f2

Dziękujemy wszystkim Sympatykom i Kibicom za życzliwość i śledzenie naszych poczynań. Solidnie przygotowujemy samochód do sezonu 2015 w RMPST i CEZ i już dzisiaj obiecujemy sportową walkę o najwyższe lokaty. FOTO PODSUMOWANIE SEZONU 2014