07.04 2017

Rusza Baja Drawsko Pomorskie

W piątek rusza Baja Drawsko Pomorskie, druga runda Mistrzostw Europy FIA CEZ oraz pierwsza Mistrzostw Polski i Mistrzostw Czech w rajdach cross country. Oczywiście nie zabraknie tam naszej załogi.

– Jazda po poligonie w Drawsku to zawsze spore wyzwanie nawigacyjne. Sprawia to jednak, że rajd jest jeszcze ciekawszy, a od nas, pilotów, wymaga się wtedy jeszcze większej koncentracji. Mamy dobre nastawienie i wierzymy, że trzeba jechać swoje i walczyć o zwycięstwo do samego końca – mówi Magda.

– W ubiegłym roku mieliśmy tutaj dobre tempo, ale zaliczyliśmy rolkę 400 metrów przed metą odcinka i tak zakończył się dla nas ten rajd. Jednak po bezawaryjnym i dobrze przejechanym Duna Aszfalt Cup na Węgrzech, nastawiam się na to, że podobnie będzie w Drawsku Pomorskim. Baja na pewno będzie ciekawa, bo długie oesy dadzą wszystkim w kość . Zapowiada się więc ciężki rajd, ale na pewno jedziemy do Drawska powalczyć o zwycięstwo – dodaje Marcin.

Rajd rozpoczyna się w piątek krótki prologiem na poligonie w Drawsku Pomorskim. Prawdziwe emocje czekają nas w sobotę, gdzie będziemy mieli do pokonania 300 kilometrów odcinków specjalnych. Trzymajcie kciuki!