21.07 2016

Walczymy w Baja Aragon!

Już w piątek, 22 lipca rozpoczyna się rajd Pucharu Świata – Baja Aragon. Nie zabraknie na nim naszej załogi. Zdecydowaliśmy zmierzyć się z najlepszymi na trudnych odcinkach specjalnych w Hiszpanii.

Pzed nami trzy długie odcinki specjalne jechane przy bardzo wysokich temperaturach na pewno dadzą nam w kość. Trasy są niesamowite, kręte, między górami z nawierzchnią kamienisto-szutrową bez większych dziur, to wszystko na pewno będzie dla nas dużą nowością. Przyznam szczerze, że nie mogę się doczekać tego startu. Byliśmy tutaj w roli obserwatorów, kibiców, ale jeszcze nie startowaliśmy na tym terenie. Chcemy więc spróbować swoich sił w Pucharze Świata i sprawdzić siebie, swoje umiejętności i możliwości auta w warunkach innych, niż te które znamy z Polski, Węgier czy Czech. Fajnie będzie ścigać się na odcinkach z Nasserem czy Carlosem . To też pokaże ile nam brakuje do czołówki – mówi Marcin.

– Baja Aragon to pierwszy z naszych zaplanowanych na ten rok startów w Pucharze Świata. Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, weźmiemy udział również w Hungarian Baja, oczywiście w Baja Poland, a na koniec sezonu w Baja Portalegre.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku – www.facebook.com/offroadsportpl. Jak zawsze znajdziecie tam obszerne relacje z rajdu.