KK7J3531
22.08 2011

Wielki Sukces

Druga runda Coval Puchar Polski Off- Road Pl już za nami. Na starcie stawiło się 27 załóg w klasie extreme i 15 w klasie adventure. Zapowiedzi organizatora co do poziomu trudności trasy sprawdziły się w stu procentach. Po ciekawym prologu ,który miał miejsce na przygotowanym torze terenowym w Choczewie odbył się odcinek nocny. Limit czasu przewidziany do jego pokonania wynosił cztery godziny i tylko czterem załogom z obu klas udało się pokonać wszystkie odcinki specjalne w limicie czasu. RELACJA FOTO

Wygrany odcinek nocny z czasem 3,31 min. bardzo nas ucieszył. Rywalizacja z naszym największym rywalem Robertem Kuflem była bardzo zacięta świadczy o tym fakt tylko jedno minutowej różnicy w czasie przejazdu .

Odcinek dzienny z ustalonym limitem 6 godzin również okazał się być bardzo wymagający. Nasz zespół z czasem 5.13 min. jako jedyny pokonał wszystkie odcinki specjalne mieszcząc się w limicie czasu. Trasa była bardzo ciekawa i urozmaicona , pływające łąki , trawersy , tereny bagienne okazały się być naprawdę ciężkim wyzwaniem dla wszystkich załóg.

Zwycięstwo w drugiej rundzie odcina nocnego i dziennego daje nam wielką szansę na walkę o pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Coval Puchar Polski Off- Road Pl 2011. Kolejna trzecia i ostatnia runda Pucharu odbędzie się w dniach 30.09- 1.10. 2011. Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków off- road do Olsztyna.