07.03 2010

III runda Pucharu polski etap nocny

Etap nocny III rundy Pucharu Polski OFF-ROAD PL 2009 prawdziwą próbą sił!   Za nami etap nocny III rundy Pucharu Polski OFF-ROAD PL 2009, który rozgrywany był z piątku na sobotę (2-3 października) w okolicach Dynowa w woj. podkarpackim. W wypowiedziach zawodników dotyczących trasy dominował jeden przymiotnik ? trudna. Najlepsi pokonali ją w niewiele ponad trzy godziny. Dzisiaj przed załogami równie wymagający odcinek dzienny.
Po trudach chłodnej październikowej nocy zawodnicy wrócili do Bazy Rajdu. Zakończył się etap nocny. Zwycięzcy klasy extreme: Marcin Łukaszewski i Magdalena Duhanik trasę, składającą się z czterech trudnych prób, pokonali w trzy godziny i dwadzieścia jeden minut. Na mecie zjawili się o godzinie 1:46. W klasie adventure z wynikiem trzy godziny dziesięć minut triumfowali: Jakub Jakubowicz i Mariusz Purzycki. Klasę travel wygrała załoga z numerem 86: Andrzej i Marek Biedroń.