ban_drezno2012
26.06 2012

Modyfikacje Sam-a Evo 3

ban_drezno2012

Druga połowa sezonu to zmiany podzespołów zawieszenia na produkty SX Racing. Nowa seria 60 mm amortyzatorów z 4 strefowym systemem siły tłumienia w zalezności od położenie koła to kolejny krok do szybszego pokonania trasy.

Wszystkie amortyzatory posiadaja specjalny system uszczelnień gwarantujący bezawaryjne użytkowanie na kilkuset kilometrowych odcinkach rajdowych i wyposażone są w system zabezpiecznia zbiorników przed kurzem, wilgocią oraz uszczkodzeniem. Amortyzatory stworzone do warunków w jakich sie jeździ w Europie ciągle unowocześniane i testowane w najcięższych off roadowych warunkach w Polsce.

amory

Amortyzator skrętu z mozliwością regulacji siły tłumienia i wewnętrznym zbiornikiem gazu pozwala doskonale prowadzić samochody z duzymi kołami po wyboistych drogach. Odbojniki hydrauliczne pozwalaja na wyłapanie nieprzyjemnych uderzeń jakie powstają podczas zamykania sie zawieszenia w przypadku najeżdżania dużych dziur i skoków. Dostep do części zamiennych od ręki na każdym rajdzie w jakim startujemy w Polsce i doskonały profesjonalny serwis to tylko nieliczne z zalet, które przekonały nas do startu na zawieszeniu tej marki.