09.12 2016

Rozpoczynamy Rajd Barbórka

W sobotę, 10 grudnia w Warszawie rusza Rajd Barbórka, w którym wystartuje również załoga offroadSPORT Łukaszewski Rally Team. Wyjątkowo pilotem Marcina będzie olsztynianin Daniel Siatkowski, rajdowy wicemistrz Polski z 2014 roku. Magda będzie w tym czasie w Bratysławie, gdzie odbywa się gala Mistrzostw Europy FIA CEZ, w których nasza załoga zajęła drugie miejsce.

 

– Rajd Barbórka jest świętem rajdowym w Polsce i chyba każdy kierowca myśli o tym, by w nim wystartować. Dla nas jest to niecodzienne wydarzenie, ale sądzę, że i dla kibiców zobaczyć auto terenowe w takiej rywalizacji, będzie czymś nietypowym. Oczywiście, ważny jest dla nas element sportowej rywalizacji i chcemy się sprawdzić, ale wiadomo, że nasze auto ma inną specyfikację, więc łatwo nie będzie :-). Jesteśmy tu jednak dla kibiców i dobrej zabawy, więc do zobaczenia na oesach i na Karowej. Będzie na pewno ciekawie! – mówi Marcin

 

– To moja kolejna Barbórka, ale po raz pierwszy będę miał okazję jechać autem tego typu. Z Marcinem też będę jechał po raz pierwszy, nie licząc nagrań do naszego filmiku promującego start. Zapowiada się naprawdę ciekawie, a że stawka jak co roku jest bardzo mocna, to spodziewam się niezłej rywalizacji w czołówce. Mimo, że jedziemy dla kibiców i przyjemności, to z pewnością Marcin nie zdejmie nogi z gazu 🙂 – dodaje Daniel.

 

Tradycyjnie zapraszamy na nasz fanpage, gdzie znajdziecie obszerną relację z rajdu.

Fot. Marian Baranowski