02.06 2016

W bojowych nastrojach. Gyula 2016

W piątek rusza V. Várfürdő Kupa Végrehajtási w Gyuli – ostatni z węgierskich rajdów zaliczany do Mistrzostw Europy Centralnej (FIA CEZ). Jedziemy tam w bojowych nastrojach.

Gyula kojarzy nam się z fajnym klimatem wokół rajdu. Park serwisowy umieszczony jest na jednej z głównych ulic miasta, co jest naprawdę sporą atrakcją dla kibiców. To ważne, bo w końcu to także dla nich, a nie tylko sportowej rywalizacji załóg, organizowane są rajdy Jedziemy jak zawsze z bojowym nastawieniem na walkę o najwyższe cele. Nie ukrywamy, że tak jak zaczęliśmy sezon zwycięstwem w Bugac, tak samo chcielibyśmy zakończyć węgierskie rundy.

Trasa rajdu została podzielona na 9 odcinków specjalnych o łącznej długości 375 km. Piątek tradycyjnie rozpocznie się krótkim prologiem (9,3 km), po którym zawodnicy wybierać będą pozycje startowe na sobotnie odcinki. Na liście startowej znajduje się 18 załóg.

Tradycyjnie zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku, gdzie będziecie mogli śledzić relację na żywo z naszych zmagań. Trzymajcie kciuki!