11.08 2016

Weekend z Hungarian Baja

W najbliższy piątek w Veszprem na Węgrzech rusza Hungarian Baja, szósta już runda Pucharu Świata w rajdach cross country. I właśnie z numerem 6 wystartuje w rajdzie nasza załoga.

 

– Od startu w Hiszpanii nie minęło zbyt wiele czasu a przed nami kolejne rajdowe doświadczenie w następnej rundzie Pucharu Świata na Węgrzech. Hungarian Baja jest rajdem w którym weźmiemy udział po raz pierwszy, ale jedziemy powalczyć o jak najlepszą lokatę, choć na pewno nie będzie to łatwe zadanie. Przed nami ponad 500 kilometrów odcinków specjalnych, z czego 340 to sobotnie oesy. Zapowiada się ciekawy rajd, więc trzymajcie kciuki – mówi Marcin.

 

Rajd rozpoczyna się w piątek 11-kilometrowym prologiem (start o godz. 19.05). W sobotni poranek rozegrany zostanie pierwszy z dwóch 170-kilometrowych odcinków zaplanowanych na ten dzień. Rajd zamyka niedzielny, również 170-kilometrowy, oes.

 

Tradycyjnie zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku (www.facebook.com/offroadsportpl), gdzie na bieżąco będziemy prowadzić relację z rajdu. Trzymajcie kciuki!